Internet   |   Personeelsweb   |   Eduweb   |   OuderwebSitemapzondag 05 februari 2012
 
 Zoeken  
 
 

Home - Actueel - Nieuws - Noodrooster i.v.m. Nederland – Denemarken, wijzigingen diploma-uitreikingen

Noodrooster i.v.m. Nederland – Denemarken, wijzigingen diploma-uitreikingen

10-06-2010
Vestiging(en): 

Het Roelof van Echten College heeft besloten het noodrooster toe te passen op maandag 14 juni aanstaande. Dan speelt het Nederlands Elftal de eerste wedstrijd voor het wereldkampioenschap voetbal in Zuid-Afrika. De wedstrijd zal om 13.30 uur beginnen.

Aangezien het voorlopig maar één keer voorkomt dat Nederland onder lestijd een wedstrijd speelt, heeft de school gemeend om alle leerlingen hierin tegemoet te komen door maandag 14 juni gebruik te maken van het verkorte noodrooster voor de leerlingen van het praktijkonderwijs, vmbo en de onderbouw van mavo, havo en vwo. In de jaarplanning wordt altijd rekening gehouden met dergelijke onvoorziene omstandigheden, waardoor de leerlingen niet in de problemen zullen komen met de onderwijstijd.
 
Bovenbouw havo/vwo
Voor leerlingen uit de bovenbouw van de havo en vwo geldt het reguliere 50 minuten lesrooster in verband met de geplande toetsweek. De lessen op maandag 14 juni zien er dan als volgt uit:

Diploma-uitreikingen
Het WK-voetbal heeft ook gevolgen voor de planning van de diploma-uitreikingen. Waar voor het vmbo de uitreikingen gepland stonden voor 5, 6 en 7 juli, vinden deze nu allemaal plaats op maandag 5 juli. De uitreikingen voor  havo en vwo (6 en 7 juli) blijven op dezelfde dag staan, maar zijn vervroegd van 20.00 uur naar 18.00 uur.

Alle ouders en leerlingen worden hierover geïnformeerd met een brief. Kijk in de agenda voor meer informatie.

 


terug